Hakkımızda


Firma Hakkında

ECSSTİL Tekstil Temelleri ŞÜKRÜ SEVİMLİ tarafından atılan ECS STİL TEKSTİL kısa bir süre zarfında tamamen ihracata yönelik hizmet veren bir firma haline gelmiştir. Bugün her türlü ithal kumaş,Dokuma, Boya-Baskı alanlarında faaliyet gösteren firmamız bayan dış giyim ,ve pamuklu kumaşlar alanında çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve ürettiği kumaşların %90'ını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir.

Sürekli olarak yeni teknolojilere yapılan yatırımlar sayesinde, ürün kalitesi ve kapasitesi arttırılmıştır. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, ar-ge çalışmaları, yeni ürünler ve uygulanan başarılı satış pazarlama stratejilerinin sonucu, ihracatı her geçen yıl daha da artmaktadır.Bursa Uludağ İhracatçılar birliğine üye olan, Tekstil alanında saygın ve güvenilir bir yere sahip bulunan ecs stil sektöründe önder kuruluş olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.


MİSYON

Sosyal Sorumluluk; günümüzde şirket yönetimlerinin yüzyüze olduğu en zorlu ve en dinamik alanlardan biridir. Özellikle global ölçekte faaliyet gösteren kuruluşlar; faaliyetlerinin sosyal, ekonomik ve ekolojik etkilerini eşit derecede dikkate almak ve sosyal sorumluluk kurallarına varlıklarını sürdürebilmenin vazgeçilemez bir gereği olarak bakmak zorundadır.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

- Önce İnsan prensibiyle hareket ederek, diğer firmalara öncü olmak
- Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek.
- Doğayla barışık olmak ve çevre bilincini oluşturarak yaygınlaştırmak

Sadece üretime dayalı bir kuruluş olarak değil, aynı zamanda çalışanlarına verdiği önem ve değerle de sektörde yerini almayı hedeflemektedir.

"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni ilke edinmiş olan firmamız, ürünlerini ağırlıklı olarak dış pazarlara ihraç etmekte ve bu pazarlardaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu iyi hizmet ve kaliteli ürünleri ile arttırmaktadır.

Üretilen ürün çeşitlerinden polyester, polyester - pamuk, düz dokuma ve örme kumaş, ve polyester-pamuk karışımı dokuma kumaş olarak ihrac yapılmaktadır.

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız, kusursuz kalite anlayışını her zaman savunmuştur.

粉嫩公主酒酿蛋与传统手工酒酿蛋的丰胸产品区别。粉嫩公主酒酿蛋采用的原料都是优质的纯天然有机食品粉嫩公主酒酿蛋,产品无任何激素,没有任何副作用产后胸部下垂怎么办。主要成份有:酒酿原汁、土鸡蛋、珍珠糯米、姜汁红糖、泰国野葛根等提取物酒酿蛋丰胸